Vyberte si půjčku chytře
a ušetřete až desítky tisíc korun ročně

Úvěry a půjčky - FairPujcky.cz

Nabídky půjček od soukromých investorů i firemní půjčky. Inzerce obsahuje několik tisíc inzerátů půjček a úvěrů, přičemž zažádat o půjčku můžete snadno prostřednictvím formuláře, který se nachází u každého inzerátu.

TIP: Jak získat dobrou půjčku?
  • 1. Prohlédněte si více nabídek půjček
  • 2. Kontaktuje a oslovte více inzerentů
  • 3. Obdržíte různé nabídky na půjčky
  • 4. Vyberete si nejvhodnější půjčku
Rychlá navigace
  • Inzerce půjček
  • Magazín o půjčkách
  • Kontakt a podmínky


Finanční horoskopy

Horoskop pro den 16.07.2020


S partnerem se nehádejte. Nebylo by to k ničemu. Bude daleko lepší, když se ovládnete natolik, abyste si v klidu sedli a našli rozumné východisko.

Finační index: 86

Představa klidného a vyrovnaného dne vezme hned ráno za své. Zejména v práci se bude dít spousta věcí, na které musíte rychle a hlavně správně reagovat.

Finační index: 77

Luna ve vašem znamení vám do cesty posílá samé zajímavé lidi. Dnes budou vaše vztahy ještě vysoce formální, ale záhy se z vás stanou dobří kamarádi.

Finační index: 68

Některé úvahy si raději nechejte pro sebe. Když je dokončíte, musíte si přiznat, že jste některé lidi dosud posuzovali daleko hůře, než si zaslouží.

Finační index: 93

Veškeré dopisy a zprávy, které přijdou od vaší banky, si bedlivě pročtěte. Vyhnete se tak nepříjemnému překvapení a ještě nepříjemnějším poplatkům.

Finační index: 56

Hlídejte si lidi, kteří jsou známí tím, že zásadně nemluví pravdu. To, co říkají, může sice znít pravděpodobně, ale s realitou to nemá nic společného.

Finační index: 85

Luna v Blížencích vám přinese nabídku na krátkou zahraniční cestu. Berte ji! Dokonce i miláček uzná, že si pár dní oddechu a klidu oba zasloužíte.

Finační index: 99

Nápady, které ohledně dalšího života máte, proberte především s partnerem. Nejdříve se zatváří zaskočeně, ale pak jimi bude nepředstíraně nadšený.

Finační index: 73

Nápady máte sice skvělé, ale peněz je méně, než byste potřebovali. Když však budete jen trochu chtít, vymyslíte levnější a stejně účinnou variantu.

Finační index: 73

Čeká vás zajímavý rozhovor s nadřízeným. Když chce, abyste mu řekli pravdu, myslí to vážně. Vy však musíte přemýšlet, jakým způsobem mu ji sdělit.

Finační index: 64

Nenechte si vnutit pracovní tempo, které vám nevyhovuje. V práci to bude jednoduché, ale doma s tím budou problémy. Přesto si dokážete poradit.

Finační index: 68

Vtípky, které na vaši adresu padnou, se neposlouchají příjemně. Kdybyste si však uvědomili, že je dotyčný zle vůbec nemyslí, bude to rázem lepší.

Finační index: 65

© 2019 fairpujcky.cz | Kontakt a podmínky